99TECH – nowe oblicze obsługi IT

Wyobraź sobie najprostszą drogę dotarcia do największej grupy specjalistów IT w Polsce!

Wypełnij formularz zlecenia i wyślij.

Skontaktujemy się z Tobą, ustalimy kluczowe elementy zlecenia i zaproponujemy koszt realizacji. To takie proste…

Platforma pośrednicząca 99TECH umożliwi Ci dotarcie to ogólnopolskiej grupy specjalistów z wielu obszarów informatyki w jednym miejscu. Dzięki rozproszeniu partnerów #99TECH otrzymujesz możliwość reakcji na zlecenia lokalne jak i bezpośredni kontakt z technikiem na terenie całego kraju. Wsparcie zdalne realizujemy na całym świecie.

System ewidencji zleceń 99TECH umożliwi ci aktywną kontrolę nad procesem realizacji Twojego zlecenia. Tu i teraz…

Zapomnij o godzinach spędzonych na telefonie czy próbach kontaktu o status zadania. Cała Twoja historia zleceń jest dostępna w jednym miejscu. Indywidualne konto do panelu, otrzymasz po pierwszym zgłoszeniu zadania.

99TECH to także możlwość zarobienia dodatkowych środków finansowych. Działamy w programie 80 / 20. Jesli jesteś technikiem i szukasz dodatkowego zarobku, otrzymasz 80% wartości od wyceny. Jeśli jesteś naszym klientem i polecisz nas znajomym, otrzymasz 20% wartości od nawiązanej współpracy z nimi. Poznaj naszą ofertę współpracy. Wejdź i sprawdz…

Dostarczamy szkolenia i warsztaty dla partnerów i współpracowników. Przekazujemy wartość w postaci wiedzy i rozwoju osobistego. Dzięki niej, każdy może wzbogacić swój warsztat wiedzy i doświadczenia.

Wykorzystujemy najnowsze systemy zarządzania zleceniami IT i ciągle ulepszamy metody pracy #GTD (skuteczne zarządzanie zadaniami). Naszą pracę wspierają wartości i procedury #NoOffice (praca w rozproszonym środowisku).

Masz pytania, chcesz wiedzieć wiecej? Skontaktuj się z nami.

Właścicielem platformy i organizatorem projektu jest 99NET Sp. z o.o.

Oceń przydatność posta
[Łącznie: 0 Średnio: 0]
99NET - Łączymy Ludzi i Technologie
© Prawa autorskie zastrzeżone