Centralny system zarządzania zgłoszeniami dla opiekunów sektora medycznego, przychodni i szpitali

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym udanym wdrożeniu dla firmy ActiveMed (opiekuna informatycznego lekarzy i farmaceutów na zachodzie kraju z centralą we Wrocławiu)

Nasz klient otrzymał zestaw narzędzi do zarządzania zgłoszeniami i zasobami w swojej organizacji pracowników i klientów sektora medycznego.

Ze względu na wrażliwe dane, zostały wdrożone aktualne rozwiązania szyfrowania danych serwera, certyfikat SSL oraz szyfrowane połącznie certyfikatem RSA w infrastrukturze AWS Security Cloud w rozproszonym środowisku na terenie Europy.

Zakończono drugi etap szkolenia do wdrożenia (2 dni) którego celem jest płynne wprowadzenie zespołu firmy do pracy na środowisku 99NET Inventory Cloud.

Rozwiązania proponowane przez 99NET są aktywnie wykorzystywane w szpitalach takich jak: Szpital Wolski czy Szpital na Banacha (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM) w Warszawie.

Wymagania indywidualne

W ramach wielomiesięcznej współpracy, mamy możliwość adaptacji systemu pod potrzeby konkretnego odbiorcy i wymagań jego firmy. Dzięki takiemu podejściu, nasz klient może rozwijać system i jego funkcjonalności tak długo jak tego potrzebuje.

Przypominamy:

Sektor medyczny otrzymuje w ramach oferty specjalnej 20% rabatu na wszystkie nasze usługi.

Masz pytania? Napisz do nas…

    Oceń przydatność posta
    [Łącznie: 0 Średnio: 0]
    99NET - Łączymy Ludzi i Technologie
    © Prawa autorskie zastrzeżone