O firmie

O firmie

Grzegorz Prokopowicz (CEO)

99NET – Łączymy Ludzi i Technologie

Nasz zespół i firmę tworzą ludzie, którzy wierzą, że nowoczesne technologie są po to aby ułatwiać życie i pracę.

Chcemy przekonać o tym także naszych klientów, dlatego w realizacji codziennych zadań na pierwszym miejscu stawiamy człowieka a następnie użyteczność i niezawodność oferowanych przez nas usług i oprogramowania.
Pierwotnie jednoosobowe przedsięwzięcie, zostało stworzone z myślą o Tobie i możliwościach które oferuje technologia w zakresie ewidencji sprzętu i oprogramowania podczas codziennej pracy naszych klientów.
Grzegorz, który stoi za funkcjonowaniem firmy jest przedsiębiorcą, który ma wizję i determinację, by dostrzec swoje marzenia i nie obawia się ich realizować.
Ambicją naszą jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, mających na celu poprawę jakości usług i wartości oferowanych klientom w sektorze obsługi informatycznej.   
Nasze rozwiązania wspierają codzienną pracę naszych klientów.
Pracując w bardzo dynamicznym środowisku obsługi klientów, wiemy jak kluczowym elementem jest wydajny system obsługi zasobów i firmy jak i klientów. Postawiliśmy na oprogramowania Open Source, którego zaletami są bezpieczeństwo, zasięg rozwoju i uniwersalność.
Postawiliśmy na doskonałość obsługi informatycznej klienta z wykorzystaniem wydajnego oprogramowania GLPI.
Specjalizujemy się we wdrożeniach, szkoleniach i utrzymaniu systemu GLPI (ewidencja sprzętu, oprogramowania oraz obsługa incydentów i wniosków w firmie)
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://99net.pl/o-firmie">
LinkedIn