Wdrożenia Office 365 i rozwiązania cloud computing

Jeśli szukasz sposobów na skuteczną poprawę komunikacji w firmie to trafiłeś w dobre ręce. Przedstawimy Ci rozwiązania, produkty i usługi, które podniosą wydajność pracy i poprawią nastroje wśród pracowników? Nasza oferta jest skierowana właśnie Ciebie!

Oprogramowanie dla biznesu od firmy Microsoft, od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów. Jesteśmy przekonani o skuteczności i niezawodności produktów, bo sami z nich korzystamy.

Wdrożenia

Microsoft od lat tworzy niezawodne, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie dla największych firm. Wyróżnia się ponadprzeciętną niezawodności i nowoczesnym podejściem do biznesu oraz ciągłymi poprawkami i ulepszeniami produktów.. Produkty Microsoft to Office 365, Microsoft Azure, SharePoint Online, Exchange Online, Teams, to aplikacje pełne nowych możliwości biznesowych. Dane na platformie Office 365 to szansa na dynamiczny rozwój, wzrost Twojej firmy. Bez względu na jej wielkość i doświadczenie.

Dołącz do grona użytkowników produktów Microsoft.
Wykorzystaj w swojej pracy najlepsze oprogramowanie dla firm dostępne na rynku.

Oprogramowanie

Mobilne aplikacje umożliwiają korzystanie z nich z dowolnego komputera na świecie.
Zbiór Twoich danych będzie bezpieczny i dostępny kiedy tylko chcesz.
Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w biurze, czy korzystasz z komputera, urządzeń przenośnych, czy narzędzi internetowych, pakiet Office zapewnia Ci narzędzia potrzebne do osiągania najlepszych efektów pracy.

Access (tylko komputery PC), Bookings, Exchange, MyAnalytics, Outlook, Planner, PowerApps, Power BI, Project, Publisher, Skype, StaffHub, Stream, Sway,, To-Do, Visio, Whiteboard, Yammer.