Zdrowych i pogodnych Świąt!

Cześć,


Bez wątpienia dla wielu z Nas był to wymagający poświęceń i trudnych decyzji rok.
Pomimo znacznych zmian w strukturach naszej organizacji, udało się wypracować rozwiązania, które przyniosą Wam wiele radości i cenną wiedzę do lepszej pracy z GLPI

Cieszę się, że znalazłeś czas na udział w spotkaniach i webinariach. To dla mnie silny motywator i spora zachęta do dalszego działania a także radość z możliwości dzielenia się wiedzą.

Początek roku 2020 był dla nas nowym spojrzeniem na siebie. Fala pierwszego spotkania z pandemią nie oszczędziła strat w szeregach klientów, zmuszonych do rozwiązania swoich biznesów i zrezygnowania z marzeń zawodowych. Także w 99NET zostaliśmy poddani próbie czasu i wymogowi ponownego przyjrzenia się przyszłości rozwoju naszej organizacji.
Pomimo niepewności i licznych zmian udało nam się dotrzeć do końca 2020.


To lekcja pokory i sprawdzian elastyczności dla nas wszystkich.

A z okazji zbliżających się Świąt, pragnę w imieniu swoim oraz całego zespołu 99NET i GLPI Polska, złożyć Ci najlepsze życzenia zdrowia i wiary w lepszy nowy rok 2021. Spotkajmy się w nowej rzeczywistości z zapałem to stawiania kolejnych dobrych kroków w samorozwoju.

Wesołych i Zdrowych Świąt!

Grzegorz Prokopowicz


Główny prowadzący forum GLPI Polska oraz GLPI Connect, organizator konferencji GLPI Polska 2019. Popularyzator narzędzia GLPI w zarządzaniu zasobami i zleceniami od 2013 roku. Dyrektor zarządzający i CEO w spółce 99NET. Pasjonat i praktyk w zakresie budowy skutecznych działów wsparcia technicznego (Service Desk)

Oceń przydatność posta
[Łącznie: 0 Średnio: 0]
99NET - Łączymy Ludzi i Technologie
© Prawa autorskie zastrzeżone