7 października 2018

O nas

Grzegorz Prokopowicz (CEO)

99NET – Łączymy Ludzi i Technologie

Nasz zespół i firmę tworzą ludzie, którzy wierzą, że nowoczesne technologie są po to, aby ułatwiać życie i pracę.

Pracując w bardzo dynamicznym środowisku obsługi klientów, wiemy jak kluczowym elementem jest wydajny system obsługi zasobów i firmy jak i relacji z klientami. Postawiliśmy na oprogramowania zarządzania czasem i zadaniami GLPI, którego zaletami są bezpieczeństwo, zasięg rozwoju, uniwersalność i wszechstronność.
Postawiliśmy na doskonałość obsługi informatycznej klienta z wykorzystaniem wydajnego oprogramowania GLPI.
CDSI – ciągłe doskonalenie siebie i innych.
Chcemy pracować i być niezależnymi. Nasza filozofia  pracy „no office” pozwala zachować nam takie wartości jak niezależność, wolność i odpowiedzialnośc. Realizując zadania, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem pracując w dowolnym miejscu na świecie.
Naszym klientom, pracownikom i kolegom wskazujemy sposoby na skuteczną komunikację, właściwy sposób rozwiązywania i planowania zadań oraz sposoby na oszczędność czasu. W firmie pracujemy głównie zadaniowo, komentując zadania i realizując je według ustalonych zasad pracy w systemie GLPI 
Praca to wykonywane zadania a nie miejsce do którego się przychodzi. Dlatego wykonujemy ją gdzie chcemy i kiedy chcemy.
Specjalizujemy się we wdrożeniach, szkoleniach i utrzymaniu systemu GLPI (ewidencja sprzętu, oprogramowania oraz obsługa incydentów i wniosków w firmie) oraz systemie CRM YetiForce (organizacja realacji sprzedażowych z klientami)
Wspieramy start-upy, małe i średnie firmy w systemie  no-office (praca bez biura).
Top
Facebook
Facebook
LinkedIn