26 października 2018

Partner

achievement-agreement-business-943626

Program partnerski

ZOSTAŃ PARTNEREM 99NET

Społeczność 99NET to ogólnoświatowa sieć wdrożeniowców i szkoleniowców systemu zarządzania ITSM GLPI. Wspólnie pracujemy nad zbudowaniem największej i najbardziej elastycznej platformy technologicznej ITMS na świecie, aby wspierać przedsiębiorców w najbardziej wymagających środowiskach biznesowych. Dołącz do nas bez względu na pochodzenie i zainteresowania.

Jako Partner, będziesz częścią wspólnego ekosystemu szkoleń i oprogramowania. Dostarczymy Ci wiedzę, zasoby, najlepsze praktyki i ludzi, których potrzebujesz.

Zarejestruj się   FORMULARZ

Nasze warunki współpracy...

Leady

Podstawową formą współpracy pomiędzy 99NET Sp. z o.o. a Partnerem jest przekazywanie tak zwanych LEAD`ów. Przez lead rozumiemy przekazanie przez Partnera informacji o kliencie (nazwa firmy i adres mailowy osoby kontaktowej), zainteresowanym usługą lub aplikacją klasy CRM lub ITSM. Po otrzymanym lead`zie pracownik 99NET Sp. z o.o. weryfikuje klienta i jego potrzeby. Następnie przygotowuje orientacyjną ofertę cenową oraz ustala termin darmowej prezentacji oprogramowania GLPI lub inne z oferty 99NET. Po wykonanej prezentacji pracownik 99NET Sp. z o.o. przesyła podsumowanie wraz z ofertę cenową, bazującą na konfiguracji ustalonej z klientem i prowadzi rozmowy handlowe aż do momentu finalnej decyzji klienta.

80 / 20

Za przekazanie pierwszego lead`u Partner otrzymuje prowizję w wysokości 20% wartości netto sprzedanej umowy. Całość obowiązków posprzedażnych (gwarancja, wsparcie techniczne, aktualizacje oprogramowania itd.) pozostaje w zakresie obowiązków 99NET. Powyższy model daje więc Partnerowi możliwość uzyskiwania korzyści finansowych, których wysokość rośnie wraz z ilością poleconych firm. Nie wprowadza jednocześnie konieczności inwestycji w szkolenia z zakresu funkcjonalności produktu oraz posprzedażną obsługę klienta.

Perspektywy

W dalszej perspektywie istnieje możliwość przejęcia przez Partnera całości usług związanych z prezentacją produktu, jego wdrożeniem oraz obsługą posprzedażową. W powyższym modelu współpracy, Partner otrzymuje prowizję w wysokości co najmniej 25% wartości umowy oraz dodatkowo całość wynagrodzenia za usługi wdrożeniowe poza paleta ofertową 99NET. Udostępniana jest także Partnerowi komercyjna licencja na czas trwania umowy partnerskiej. By rozpocząć współpracę w takim modelu wymagane jest doświadczenie w zakresie wdrażania systemów informatycznych oraz uczestnictwo Partnera w co najmniej trzech wdrożeniach wykonanych przez pracowników 99NET Sp. z o.o. u poleconych klientów

Wsparcie programowe

Partner otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych oraz informacji, publikacji pomagającej prowadzić współpracę z zachowaniem wszelkich norm jakościowych szkoleń i wdrożeń.

Partnerstwo

 • Udział w pracach szkoleniowych systemu GLPI
 • Pojedynczy punkt kontaktu przez 99NET
 • Dostęp do wiedzy i klientów
 • Wspólny cel realizacji planów rozwoju firmy
 •  Specjalizacja i rozwój oprogramownia Open Source

Sprzedaż

 • Dostęp do bazy klientów
 • Dostęp do narzędzi sprzedaży
 • Informacje szkoleniowe
 • Wsparcie marketingowe

Marketing

 • Centralny CRM sprzedaży
 • Widoczność logo partnera na stronie 99NET
 • Zaproszenia na wydarzania szkoleniowe i promocyjne
 • Newslettery do partnerów
Top